Kuru Nane 100 Gr

2,49 €
Doğal Kuru Nane nane bitkisinin yapraklarının doğal yöntemler ile kurutulması ile el edilen bir baharat çeşididir.

Doğal Kuru Nane nane bitkisinin yapraklarının doğal yöntemler ile kurutulması ile el edilen bir baharat çeşididir.Nane kendine has aroması ve lezzeti ile yemeklere muhteşem bir tat katmaktadır. Hemen hemen her yemekte kuru nane kullanılmaktadır. Özenle hasat edilip üretilen kuru nane yine özenle paketlenerek online organik ürün pazarı olan Memleket Pazarı tarafından yüksek hizmet kalitesi ile tüketiciye sunulmaktadır. 

 

✅ Organik lezzetli Kuru Nane özel olarak yetiştirilen nane bitkisinin özenle hasat edilerek kurutulması ile elde edilen bir baharat çeşididir. 

✅Son derece eşsiz bir lezzet ve aromaya sahip olan kuru nane yemeklerin lezzetini ve besin içeriğini arttırmaktadır. 

✅Sağlık açısından da oldukça faydalı olan bu baharat çay olarak demlenerek tüketildiğinde ise çeşitli sağlık sorunlarının hafiflemesinde etkili olmaktadır. 

✅Özenle toplanan  Yüksek Kalite Kuru Nane özel olarak paketlenip online organik ürün pazarı olan Memleket Pazarı hizmet kalite ve güvencesi ile tüketiciye ulaştırılmaktadır. 

✅Serin ve kuru yerde muhafaza edilerek tüketilmesi önerilmektedir. 

✅Siz de Lezzetli Ve Kaliteli Kuru Nane ile birlikte çeşitli organik ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza göre online sipariş verebilirsiniz. 

✅Kapınıza gelen organik ürünleri kaliteli ve güvenli alışveriş ile satın almış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Bu Ürünle Beraber Satılan Ürünler